اخبار فوتبالاستقلال

قول ساپینتو در خصوص یک ستاره استقلال

ریکاردو ساپینتو، سرمربی باشگاه استقلال می‌گوید تیمش با غایبان زیادی برابر مس به میدان می‌رود.

در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و مس رفسنجان، روز جمعه ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: عصر همگی بخیر. روز آینده مقابل تیمی بازی داریم که در لیگ برتر خوب ظاهر شده است. این تیم یک باخت داشته است و بهترین خط دفاعی لیگ را یدک می‌کشد. این تیم ۴ گل خورده است. این هشدار بزرگی برای ما است چون کار ما را سخت خواهد کرد. تعداد زیادی از بازیکنان ما در جمع‌مان نخواهد بود و ما شرایط سختی را سپری کردیم. این برای بازیکنان دیگر یک فرصت است تا ارزش‌های خودشان را نشان دهند.

او ادامه داد: ما ۳ امتیاز این بازی را لازم داریم و می‌خواهیم کار خود را در صدر جدول ادامه دهیم. روی کار خود تمرکز داریم. نیم‌نگاهی هم به بازی پرسپولیس داریم اما باید روی کار خود تمرکز کنیم تا در صدر جدول بمانیم. بازیکنان خیلی مثبت و پرانگیزه هستند و برای این بازی آماده هستیم. داور بازی با گل‌گهر، من را بدون اینکه کاری انجام دهم، اخراج کرد و امیدوارم این داور در بازی ما مقابل مس رفسنجان این کار را نکند چون من به همه احترام می‌گذارم و این مسائل باعث شد تا من ۳ بازی را از دست بدهم.

ساپینتو خاطرنشان کرد: من به انتقادات احترام می‌گذارم. این رابطه‌ای است که ما بین خودمان داریم. تمامی بازی‌ها سخت هستند. ما روی فرم بودیم و این تعطیلات را نمی‌خواستیم. ما چند بازیکن خود را به خاطر مصدومیت از دست دادیم. فکر می‌کنم این نبود آمادگی برای دیگر تیم‌ها وجود دارد و بقیه تیم‌ها هم دارند خود را ریکاوری می‌کنند. نتایج تا الان خوب بوده است. با وجود اینکه به عملکرد ایده‌آل خود نرسیدیم اما شرایط خوب بوده است. در بازی پیش رو، فقط می‌خواهیم پیروز باشیم.

سرمربی استقلال درباره شرایط کمپ حجازی گفت: شرایط زمین چمن خوب است اما امکانات همچنان به طور کامل آماده نیست. من خودم حتی اتاق برای خودم در این مکان ندارم. ما مکان بدنسازی و ریکاوری نداریم و این موارد باید سریع‌ برطرف شود. زمین چمن از کیفیت خوبی برخوردار است و ما به خاطر کیفیت زمین چمن، مسائل دیگر را در اولویت بعدی قرار داریم. ما همیشه دنبال یک زمین خوب بودیم. پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان، ما مشکل زمین تمرین داریم. ما داریم از جان و دل تلاش می‌کنیم. با یک زمین خوب می‌توانیم، به کیفیت عالی خود برسیم.

او درباره عملکرد هجومی تیمش در بازی با مس رفسنجان با توجه به غیبت محمد محبی گفت: من دوست دارم ۲۷ بازیکن خود را در اختیار داشته باشم. ما غیر از محبی، بازیکنانی داریم که فرصت بازی پیدا نکردند و آن‌ها هم مهم هستند. من اطمینان خاطر به بازیکنانی دارم که در این دیدار به میدان می‌روند. این بازیکنان انگیزه خوبی دارند و می‌خواهند خود را به مربی نشان دهند و ثابت کنند که لیاقت‌شان بیشتر از این‌ها است.

ساپینتو درباره فرصت صدرنشینی‌ در صورت پیروزی مقابل مس رفسنجان تاکید کرد:‌ ما همین الان هم صدر جدول هستیم. تنها نیستیم اما صدر جدول هستیم. دوست داریم کار خود را انجام دهیم. مهم‌تر بازی پرسپولیس، بازی خودمان است و نمی‌خواهیم ۳ امتیاز بازی را از دست بدهیم و نمی‌خواهم هدف خوب خود را از دست بدهیم.

سرمربی استقلال درباره افت برخی از مهاجمان تیمش اظهار کرد: این بازیکنان دیر یا زود گل خواهند زد. این بازیکنان فرصت‌ها را می‌سازند. به نظر من قایدی در بازی با مس رفسنجان گل می‌زند. بازیکنانی که گل نزدند، می‌توانند گل بزنند. ما هنوز به فرم ایده‌آل خود نرسیدیم. این بازیکنان با اعتماد به نفس خوب، به شرایط ایده‌آل خود خواهند رسید.

ساپینتو درباره شرایط مهدی قایدی و محمد محبی با توجه به دعوت نشدن به تیم ملی گفت:‌ آن‌ها روحیه خوبی دارند. وقتی لیست تیم ملی آمد، چند بازیکن من روحیه خوبی نداشتند اما الان تمرکز تیم برگشته است و آن بازیکنان فوتبال خوب خود را نشان خواهند داد.

او در پایان گفت: دغدغه من، نبود برخی بازیکنان تیم است و امیدوارم پس از بازی با مس رفسنجان، شرایط بازیکنان غایب تیم ما بهتر شود.

برگرفته از سایت خبر ورزشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
سایت شرط بندی بت اسپات