اخبار فوتبال

بعد از بازی با سپیدرود حس خوبی گرفتم

به گزارش افکارنیوز، مرتضی تبریزی معتقد است فشاری که روی او پیش از گلزنی برابر پیکان وجود داشته بیشتر از سوی رسانه ها بوده است.

197

مرتضی تبریزی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با خبرنگاران در میکسدزون خبری ورزشگاه شهدای شهر قدس به خبرنگاران در مورد بازی و گلی که در پیروزی ۴ بر فصر تیمش به ثمر رساند، گفت: تلاش می کنیم و خوشحالم که توانستم گل بزنم.
وی در مورد اینکه استقلال شانس قهرمانی دارد یا خیر بیان کرد: صد در صد. استقلال تیم بزرگی است؛ بازیکنان خیلی خوبی دارد. هواداران زیادی دارد. هدفمان قهرمانی است و تلاش می کنیم استقلال را به جایگاه اصلی اش برسانیم.
مهاجم استقلال در مورد ترافیک ایجاد شده در این خط با خرید هایی که انجام شده، اضافه کرد: استقلال مهاجمان خیلی زیادی دارد. ما همه تلاشمان را می کنیم ولی واقعا هیچ فرقی نمی کند که چه کسی گل بزند. ما یک تیم هستیم و امیدوارم بتوانیم با گلزنی به تیم کمک کنیم ولی همه تلاش می کنیم برای موفقیت استقلال.
تبریزی که به دلیل عدم گلزنی تحت فشار زیادی بود و پس از دو بار گلزنی به تراکتورسازی موفق به گلزنی نشده بود؛ در مورد اینکه توانسته با گلزنی مقابل پیکان از این فشار فرار کند، توضیح داد: این فشاری که می گوئید بله برای من وجود داشت ولی این بیشتر از طرف رسانه ها بود. رسانه ها به من بازیکن میلیاردی می گویند ولی بازیکنان دیگر هم میلیاردی هستند. من حتی از قراردادم در ذوب آهن دستمزدم اینجا پایین تر است. هواداران از من حمایت کردند. یکی از قشنگ ترین لحظه های زندگی ام بعد از بازی با سپیدرود بود که در اینستاگرام همه از من حمایت کردند. درست است امروز گل زدم و از این به بعد هم تمام تلاشم را می کنم. مهم موفقیت استقلال است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
سایت شرط بندی بت اسپات