اخبار ورزشی

انصاری‌فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی‌اش را گفته است

به گزارش تسنیم، محمدحسن انصاری‌فرد با حضور در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» ابتدا در خصوص درگیری‌های بازیکنان در دربی ۹۰  گفت: در بازی‌های دربی اینطور می‌شود اما بازیکنان باید مسائل را رعایت کنند. الزامات فیفا و AFC خیلی شدید شده است و خیلی مسائل را تذکر می‌دهند. در بازی‌های دربی که حساس است چنین اتفاقاتی می‌افتد.

 

وی افزود: هر دو تیم هم این مشکلات را داشتند و ما انتظار داریم کمیته انضباطی در یک فضای متعادل و عادلانه قضاوت کند. یکی دو نفر از بازیکنان استقلال هم شیطنت کردند و ضربه عمدی به صورت سیامک از این جمله بود که کمیته انضباطی واکنشی به آن نشان نداد. امیدوارم آقای حسن‌زاده نگاه عادلانه‌ای نسبت به همه داشته باشد و در این باره امروز با ایشان تماس می‌گیرم تا از نظراتشان مطلع شوم.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: کمک داور باید صحنه درگیری کنار زمین را به داور وسط اعلام می‌کرد اما در خیلی از صحنه‌ها هماهنگی بین داور و کمک داور وجود نداشت و باید داور چهارم هوشیارتر می‌بود. اگر فیلم را بررسی کنند تصمیمات دیگری خواهند گرفت.

 

انصاری‌فرد در پاسخ به اینکه آیا موافقید کنعانی‌زادگان نباید به سمت استقلالی‌ها ضربه می‌زد، گفت: به نظر من بازیکنان پرسپولیس در این بازی رعایت خیلی شئونات را کردند اما آسیبی که ما دیدیم به ویژه سنگی که به سر کنعانی‌زادگان خورد، بیشتر بود.

 

وی درباره گلزنی مهاجم جوان پرسپولیس در دربی تصریح کرد:  خدا عیدی خوبی به ما داد و مهم‌تر از تولد من این بود که بازیکن جوانی مثل عبدی گل زد. شب قبل از دربی پیش بازیکنان در هتل، علی علیپور پیش عبدی نشسته بود و من هم اولین‌بار بود با او برخورد می‌کردم. علیپور می‌گفت عبدی بچه محل ما است هوایش را داشته باشید. وقتی عبدی گل زد، شب قبل برای من تداعی شد و خیلی خوشحالم.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: عبدی جوان خوبی است. کلیپی هم مربوط به دو سال پیش از او دیدم که بین تماشاچیان قائمشهری پرسپولیس را تشویق می‌کرد. او تا دو، سه سال پیش هوادار پرسپولیس بوده است و حالا در قلب هواداران ما جا پیدا کرده است. بله او هنوز محصل است!

 

انصاری‌فرد درباره گلایه‌هایش نسبت به این موضوع که بلیت بازی دربی در اختیار پرسپولیسی‌ها قرار نگرفت، گفت: متاسفانه در بخش توزیع بلیت حق پرسپولیس تضییع شد به خاطر اینکه معمولا باید در بازی دربی شرایط توزیع بلیت برنامه‌ریزی شده باشد و ما علی‌رغم اینکه دو، سه روز تلاش کردیم بلیت تهیه کنیم تا برای اقوام بازیکنان یا پیشکسوتان بلیت داشته باشیم، موفق نشدیم. من و مدیرانم هم به خاطر اعلام همبستگی با آنها باشگاه به ورزشگاه نرفتیم.

 

وی درباره صحنه پنالتی دربی عنوان کرد: خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند پنالتی نبود و خود من هم با دو، سه کارشناس صحبت کردم گفتند پنالتی نبود. پیش‌بینی می‌کردم بیرانوند پنالتی را بگیرد. من این تجربه را با عابدزاده داشتم وقتی در تیم ملی با هم بودیم، ما تمرین پنالتی را بعد از تمرین انجام می‌دادیم، ۴، ۵ پنالتی‌زن بودیم و از ۱۰ پنالتی که می‌زدیم او ۴، ۵ را می‌گرفت. بیرانوند همیشه با قد بلندش عابدزاده را تداعی می‌کند. حضور او درون دروازه، خوفی به بازیکن پنالتی زن می‌دهد.

 

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نباید پنالتی تکرار می‌شد؟ گفت: معمولا در بازی‌های اروپایی هیچوقت این‌ صحنه‌ها را تکرار نمی‌کنند. اگر فیلم بازی‌های اروپایی را هم نگاه کنید اگر دروازه‌بان زود حرکت کند تکرار نمی‌دهند.

 

انصاری‌فرد در واکنش به این موضوع که درست است برخی اعضای هیئت مدیره با شما همسو نیستند، تصریح کرد: وظیفه داریم تیم را در روال خوب و بدون حاشیه و با آرامش قرار بدهیم. وظیفه همه ما این است که همسو باشیم. اولین بار است با هم در یک فضای اداری و مدیریتی حرکت می‌کنیم. البته با رعیتی همکار بودیم و قصدمان این است که با هم همسو باشیم. تا به حال هم در جلسات مشکلی ایجاد نشده و گرچه من عضو هیئت مدیره نیستم سعی می‌کنم جو همدلی ایجاد کنم و مشکلی نداریم. فردا هم جلسه مهمی درباره مسائلی چون اختیارات مدیرعامل داریم و امیدوارم در این جلسه به تفاهم برسیم.  کار سخت است و ما با این شرایط سخت مدیریت را قبول کرده‌ایم ولی امیدواریم با توجه به ظرفیت‌ها و توانایی‌ها که برند «پرسپولیس» دارد مشکلات را به مرور حل کنیم.

 

وی درباره توقیف برند باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: لوگوی ما متاسفانه به خاطر بدهی به یک شرکت ارزی توقیف شده است. امروز جلسه‌ای با شرکتی که توقیف کرده، داریم تا پولی بدهیم و لوگو را آزاد کنیم و در بحث‌های درآمدزایی کاری انجام دهیم. به مرور مشکلات را برطرف می‌کنیم کار مشکل است و همه اعضای هیئت مدیره، کارکنان، کادر فنی و بازیکنان باید دست به دست هم بدهیم.

 

انصاری‌فرد درباره برخی صحبت‌های کالدرون در نشست خبری پیش از دربی خاطرنشان کرد:  او قبل از مصاحبه با من صحبت نکرد. ما باید طوری مصاحبه کنیم که داستانی نداشته باشیم و نمی‌دانم ایشان بر چه اساسی این حرف‌ها را زدند. جلسه‌ای با او داریم تا در این زمینه حساس‌تر باشیم و در کنفرانس‌های خبری حساسیت ایجاد نکنیم. به هر حال کالدرون نظر شخصی‌اش را گفته است.

 

وی گفت: چیزی که طبیعی است و اتفاق می‌افتد این است که خبرهایی می‌شنویم که برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود. نمی‌خواهم زیاد توضیح بدهم که حاشیه‌ای برای تیم‌مان درست کند. ما دوست داریم در کمال آرامش برویم و تیم در یک ریل موفقیت حرکت می‌کند و حاشیه دوست نداریم. اگر احساس کنیم که آن برخی‌ها واقعا دارند به صورت عملی این کار را می‌کنند مستنداتی داریم که افشا می‌کنیم. اما دوست نداریم مجبور به این کار شویم و دوست داریم پرسپولیس در  آرامش حرکت کند.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: قهرمانی سه دوره پرسپولیس جو را برای برخی سنگین کرده است و امیدواریم در فضایی عادلانه همه کسانی که اداره‌کننده فوتبال هستند از بلیت فروشی، مسابقات، داوری، فدراسیون و سازمان لیگ که هماهنگی کامل را با آن داریم رقابت کنیم. امیدوارم کسی که حق‌اش است و از لحاظ فنی برتر است قهرمان شود. ما توانایی قهرمانی را داریم. قهرمان شدن راحت است اما نگه داشتن آن سخت است اما روند تیم ما خوب و مستحق قهرمانی است.

 

انصاری فرد درباره غیبت سیدجلال حسینی گفت: سیدجلال مصدوم است و با خودش هم صحبت کردم، او واقعا شکمش ناراحت است و کشیدگی دارد. همچنین دچار ناراحتی گوارشی شده است و امیدوارم برگردد اما به خاطر مصدومیت در بازی سپاهان هم فکر می‌کنم نتواند بازی کند.

 

وی درخصوص پرداخت بدهی برانکو گفت: با مدیر برنامه او مرتب در تماس هستیم. در آخرین نامه به او اعلام کردیم منتظرشان هستیم. بعد از بازی با شهر خودرو که بازی‌های سخت‌مان تمام می‌شود، از  مدیر‌برنامه برانکو دعوت کردیم تا به تهران بیاید، در خدمت‌شان باشیم و توافق کنیم.

 

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت: به هواداران خودمان صادقانه می‌گویم که ما دوستشان داریم و امیدواریم که همین حمایت‌ها و پشتیبانی از تیم ادامه داشته باشد. ما تیم خوبی داریم که با هم یکدل هستیم و امیدوارم تا پایان فصل همین همبستگی را داشته باشیم. دوست دارم پرسپولیس امسال قهرمان آسیا شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
سایت شرط بندی بت اسپات