اخبار فوتبال

تاج: لیگ در ورزشگاه‌هایی برگزار می‌شود که ۳ شرط را داشته باشند

به گزارش خبرورزشی، مهدی تاج قبل از آغاز مراسم قرعه‌کشی لیگ نوزدهم اظهار داشت: من به نوبه خودم از هیات رئیسه فدراسیون، اعضای شورای شهر مشهد و … تشکر می‌کنم و به همه آن‌ها خوشامد می‌گویم.

 

وی افزود: اولین نکته قرعه‌کشی لیگ امسال این است که این مراسم در یک شهرستان و در مشهد برگزار می‌شود. اتفاق دوم هم این است که شرطی برای برگزاری لیگ نیست جز رفاه حال مردم برای لذت بردن از فوتبال. تصمیم جدی این است که ورزشگاه‌هایی که نور، بلیط الکترونیکی، صندلی شماره‌دار و … دارند میزبانی‌ها را عهده‌دار باشند. این‌ها شروط الزامی است که AFC و فیفا دارند.

 

تاج در حاشیه مراسم تاکید کرد: انشاءالله لیگ در آن دسته از ورزشگاه‌هایی برگزار می‌شود که این ۳ شرط را داشته باشند. قبلا هم امکانات دیگر ورزشگاه‌ها تجهیز شده و امیدوارم شروط دیگر با تدبیر و مدیریت اجرایی شود. من و شما به دنبال این هستیم که بهترین امکانات را برای برگزاری مسابقات فراهم کنیم.

 

رئیس فدراسیون با اشاره به پیوست انضباطی مسابقات امسال گفت: هرگونه اعتراض به داوری و ناهنجاری امسال بلافاصله با واکنش روبه‌رو خواهد شد و از بازی بعد اجرا می‌شود. بحث بعدی هم ارکان اداره فوتبال است؛ من از اعضای کانون هواداران باشگاه‌ها یا سرلیدر‌ها و یا همان سرمشوقین خواستم که با افسر امنیتی اداره سکو‌ها را امسال عهده‌دار باشند. نیروی انتظامی چند قدم عقب‌تر کار را بر عهده دارد و من امیدوارم امسال از فوتبال لدت ببریم. امشب قرعه‌کشی برگزار می‌شود، اما تاکید می‌کنم شرط انجام مسابقات نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
سایت شرط بندی بت اسپات