اخبار فوتبالپرسپولیس

دلیل افت ستاره پرسپولیس

بهترین پاسور پرسپولیس تا پایان هفته یازدهم در دو هفته گذشته، یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان این تیم بوده است.

دانیال اسماعیلی فر ۲۹ ساله که به جای رامین رضاییان به پرسپولیس آمده بود و فشار مقایسه با ستاره محبوب سرخ‌ها را هم تحمل می‌کرد، در ۱۱هفته ابتدایی فصل ۴ پاس گل داد تا در حضور هافبک‌های خلاقی چون سروش رفیعی، سعید صادقی و مهدی ترابی، عنوان بهترین پاسور پرسپولیس را در اختیار بگیرد.

او بعد از ریکاردو آلوز تراکتور، دومین گل‌ساز برتر لیگ است اما هیچ‌کدام از اینها باعث نشد دانیال حتی به نزدیکی‌های جام‌جهانی برسد. او به مینی‌کمپ‌ها هم دعوت نمی‌شد و در نتیجه عجیب نبود که از فهرست مسافران قطر جا بماند. در دوره دراگان اسکوچیچ هرازگاهی شاهد دعوت از دانیال بودیم، اما کی‌روش هیچ توجهی به او نداشت و آخر سر هم پشت خط رامین رضاییان و صادق محرمی ماند. هرچند دانیال اسماعیلی فر سعی کرد خیلی خودش را ناراحت نشان ندهد اما نزدیکان تیم پرسپولیس عنوان می‌کردند مدافع راست پرسپولیس اصلا حال و روز خوشی ندارد. او مرخصی اضافه هم از یحیی گل محمدی گرفت اما …

شاید از بدشانسی اسماعیلی فر این بود که رامین رضاییان رقیب خاص او در تیم ملی هم خوش درخشید! رامین رضاییان مدافع راست سابق پرسپولیس و فعلی سپاهان یکی از بازیکنانی بود که بازگشت کی‌روش به تیم ملی برگشت و توانست دومین جام جهانی خود را تجربه کند. رضاییان درحالی با صادق محرمی برای قرار گرفتن در سمت راست خط دفاعی تیم ملی رقابت می‌کرد که کی‌روش ترجیح داد در اولین بازی به محرمی بازی بدهد. نمایش ضعیف این بازیکن باعث شد تا رامین در دو بازی بعدی تیم ملی مقابل ولز و آمریکا بازیکن فیکس تیم ملی باشد.

کارلوس کی‌روش که حساب زیادی روی محرمی باز کرده بود در بازی اول مقابل انگلیس از او در ترکیب اصلی تیمش استفاده کرد ولی صادق نتوانست انتظارات کی‌روش را برآورده کند. محرمی در بازی مقابل ولز جای خود را به رامین داد و رضاییان هم یکی از بهترین بازی‌های دوران ورزشی خود را مقابل این تیم به نمایش گذاشت. رامین نه تنها در کارهای دفاعی عالی کار کرد، موفق شد روی پاس هنرمندانه طارمی گل دوم تیم ملی را هم به ثمر برساند.

درخشش رامین در جام جهانی خیلی‌ها را سورپرایز کرد، چراکه مدت‌ها بود چنین نمایشی را از این بازیکن ندیده بودیم. در مورد رضاییان دو نکته جالب وجود دارد. نکته اول اینکه اصلا قرار نبود این بازیکن در جام جهانی حضور پیدا کند.

اسکوچیچ که اعتقادی به رامین نداشت، حتی یکبار هم در اردوهای تیم ملی او را دعوت نکرد و اگر اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌ماند، قطعا رضاییان جایی در لیست نهایی تیم ملی نداشت اما بازگشت کارلوس کی روش هم رامین، هم دانیال و اهالی فوتبال ایران را سورپرایز کرد.

دانیال اسماعیلی فر در چنین شرایطی دچار نزول وحشتناکی شده و باید دید این بازیکن می‌تواند در بازی با گل گهر سیرجان با یک گل یا پاس گل به وضعیت عادی برگردد یا اینکه…؟

برگرفته از سایت خبر ورزشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
سایت شرط بندی بت اسپات